Гості на весіллі у "Айвенго" отруїлись, заразившись від офіціанта – висновок експертів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
18-09-2018  9:53
Гості на весіллі у “Айвенго” отруїлись, заразившись від офіціанта – висновок експертів

Як повідомили у Рінвенському обласному лабораторному центрі, за результатами епідеміологічного розслідування спалаху гострої кишкової інфекції встановлено, що причиною отруєння людей, які були на святкуванні весілля в готельно-розважальному комплексі «Айвенго», стала сальмонела ентерітідіс. Основною причиною спалаху стало вживання готових страв забруднених сальмонелою. Обставини, що сприяли виникненню спалаху порушення дезінфекційного режиму, не проходження медичного огляду персоналом (в т.ч. і виявленим носієм сальмонели), відсутність відомостей про проходження гігієнічного навчання персоналу, недотримання правил особистої гігієни. При обстеженні персоналу у одного працівника (офіціанта), який був допущений до роботи без медичного огляду, виявили носійство сальмонели ентерітідіс.

Нагадаємо, після весілля 8 вересня у ресторані “Айвенго” біля Рівного, у лікарню потрапили 12 людей, разом з нареченим. Загалом, за словами наречених, захворіло близько 50 гостей їх свята, але не всі звертались за допомогою лікарів, і не всі гості з Рівного.

Станом на 12.09.2018 року офіційно  захворіло 23 людини (22 дорослих та 1 дитина). У 5 хворих, які першими звернулись за медичною допомогою, виділено сальмонелу ентерітідіс.

У зв’язку із цим Рівненським районним відділенням поліції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 325 КК України. Санкція статті КК передбачає відповідальність працівників закладу за порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними.

Відомо, що власника закладу було оштрафовано на 20 тисяч гривень, оскільки не всі страви готувались на кухні ресторану. Замовникам було дозволено привезти свої м’ясні страви і солодощі.  Нині заклад закрито.

Мета:


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
-17C°
4м/с