8°

погода у Рівному

Ховався в очереті, а друг його годував: подробиці затримання убивці в Здолбунові

Більше тижня Микола Алексюк, який убив молоду рівнянку, переховувався від поліції Здолбунова.

 Як розповів начальник поліції Рівненщини Олексій Камишанський, на пошуки злочинця був орієнтований весь особовий склад поліції. Підозрюваного уже чекали в місцях, де він раніше бував, а також біля місць проживання знайомих:

– 6 січня був знайдений труп дівчини у підвалі одного з будинків. Тіло було загорнуте. На тілі були численні травми та одна смертельна – різана рана в області грудної клітки. Було знайдено знаряддя вбивства, проте самого підозрюваного не було за місцем проживання. У той же день в Здолбунові пройшла маса обшуків по всіх місцях, де він міг би переховуватися. Поліцейські були у знайомих та в підвалах, де міг би переховуватися підозрюваний у вбивстві.

Для пошуку були задіяні усі ЗМІ, відгукнулися соціальні мережі. Надходило багато звернень від людей, що вони бачили схожу особу. Однак усі перевірки не дали результату.

За словами Камишанського, вчора, 14 січня, о 22:30 підозрюваний прийшов до місця, де проживає його знайомий. Затримання відбулося у Здолбунові по вулиці Коперника:

– У ході бесіди підозрюваний сказав, що весь цей час переховувався біля Здолбунова в очереті. Пізніше залишався у підвальних приміщеннях, постійно переміщаючись. Не користувався засобами мобільного зв’язку та не контактував зі знайомими, що ускладнювало його пошук.

Діям знайомому, який підгодовував підозрюваного, буде надана правова оцінка.

Слідство переконане, що причиною такого зухвалого вбивства 21-річної Юлії Сокаль є наркозалежність. Чоловік убив її під час звичайного побутового конфлікту.

Підозрюваний у вбивстві Микола Алексюк відмовляється давати покази, але заявив, що в подальшому співпрацюватиме зі слідством.

Джерело: поліція


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp