7°

Хроніки війни Росії проти України: як минула ніч в українських регіонах

Станом на ранок 04 березня відносно спокійно ніч минула в більшості областей:

в Рівненській, Чернівецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Полтавській, Житомирській, Львівській, Дніпропетровській, Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській областях, на Волині, на Кіровоградщині.

На Луганщині: потужні обстріли Сєвєродонецька, місто без газу та частково без води. У селищах- передмістястях — пожежі. Донеччина — тривають обстріли по всій області. Складна ситуація залишається в Маріуполі, місто без зв’язку.

Критична ситуація на Сумщині. Охтирський район — пекло. Знищений Тростянець.

Херсонщина. Вночі було два потужних вибухи в центрі міста та на околиці. За попередніми даними, — спрацювала українська авіація. Місто готується до провокацій з боку росіян та вкидів.

Миколаївщина: багато ворожої техніки по всій області. Були бої за Вознесенськ.

Миколаїв — відносно тихо.

Харківщина: у Харкові ніч була без обстрілів. По області тривають бої.

Напружена ситуація в Запорізькій області. Окупаційні війська будують оборонні споруди, грабують підприємців і населення. На даний момент пожежу на Запорізькій АЕС, що сталась на площі 2000м2, ліквідовано. Обласний центр — спокійно.

Чернігівщина: вночі три повітряниї тривоги по області та по місту. Бої на околицях міста.

В Київській області напружена ситуація у Бучанському районі. Ірпінь: вночі велися бої.Багатьом областям терміново потрібні гуманітарні коридори. Саме про спільне забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного населення, а також для доставки медикаментів і продуктів до місць найзапекліших боїв було досягнуто домовленостей із росіянами 03 березня.Ворог продовжують здаватися в полон. Збройні сили України знищюють російських фашистів.Втрати ворога надихають. Україна не здає своїх кордонів.