6°

І 10 днів не проробивши: звільнився новий очільник «Рівнегазу»

Після дев’яти днів перебування на посаді звільнився новий керівник «Рівнегазу» – Юрій Приварський. Про це повідомляє ITV.Media.Group.

Нагадаємо, що на посаді Приварський був із 27 листопада. 

До цього з квітня 2008 року по червень 2010 року він працював головним державним податковим інспектором відділу представництва інтересів в судах та організації позовної роботи юридичного управління Державної податкової адміністрації в Рівненській області.

З серпня 2010 року по вересень 2012 року — був начальником відділу з роботи зі зборами дебіторської заборгованості ПАТ «АЕС Рівнеобленерго».

У березні 2014 — жовтні 2017 року Юрій став 1-м заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації. 18 листопада — 26 грудня 2014 року — виконувач обов’язків голови Рівненської обласної державної адміністрації.

У 2000 році його було нагороджено почесною грамотою КРУ за високі професійні досягнення, у 2015 році — почесною грамотою Міністерства оборони України за вагомий особистий внесок та зразкове виконання службових обов’язків під час будівництва оборонних споруд на Сході України.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp