9°

І-ший тур «Олімпійського літа» стартував на Рівненщині

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області пропонує для всіх бажаючих долучитись до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо» у Рівненській області, що проходитиме упродовж червня-серпня 2021 року у формі спортивних активностей за місцем проживання.

Умови заходу в середу будуть публікуватися у відповідній події на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».

Цього тижня запрошуємо усіх бажаючих долучитися до спортивних активностей з використанням обов’язкового спортивного інвентарю – скакалки (наприклад, різні види виконання стрибків через скакалку, використання скакалки в рухливих іграх тощо).

Захід «Олімпійське літо на Рівненщині. 1 тур» проходитиме з 10 год. 00 хв. 4 червня до 10 год. 00 хв. 7 червня 2021 року. Всі учасники у вищевказані терміни розміщують (завантажують) відео, на якому видно виконання активності учасником зі скакалкою у подію «Олімпійське літо на Рівненщині. 1 тур» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук»

Результати будуть повідомлені 7 червня 2021 року до 15.00.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ Призи вже чекають на вас – не зволікайте!!!

Детальніше https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=240

Джерело: Вісті