Як рівняни ставляться до вирубки тополь у місті | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-05-2017  10:19
Як рівняни ставляться до вирубки тополь у місті

Нещодавно на вулиці Дворецькій, де вона перетинається з вулицею Степана Бандери, було зрізано дерево. Це була дуже стара тополя. Залишки дерева сьогодні вранці ще лежать на узбіччі.

Тополі – це дерева, які дуже швидко ростуть. Вони зволожують повітря і своїми кронами створюють велику тінь. Одна тополя за рік поглинає до 53 кг сажі, жодне інше дерево не може зрівнятися за цим показником із тополею. Саме через те, що тополя так ефективно очищує повітря, жити вона довго не може, в середньому до 60 років.

Але є кілька “але”. Якщо не обрізати старі гілля, вони можуть падати на тротуари та дороги. Та й самі дерева, які віджили своє – чимала небезпека для містян. У сезон пуху, вони засмічують вулиці і викликають у деяких людей алергічні реакції. Але сьогодні у світі досліджено близько сотні видів тополь, окремі з яких не дають пуху, наприклад тополя срібляста або пірамідальна. То ж на замітку владі – на місці зрізаних тополь варто саджати щось нове. Та й зрізати лише ті дерева, що прожили своє життя, вважають опитані нами рівняни. 

Мета:


Читайте також:4C°
5м/с