Як вберегтися від шахраїв, що розсилають фальшиві судові повістки | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
05-09-2018  11:48
Як вберегтися від шахраїв, що розсилають фальшиві судові повістки

«Портал «Судова влада України» вже неодноразово звертала увагу громадян на факти використання шахраями фальшивих повісток про виклик до суду. Як правило, такі документи надсилаються окремими колекторськими фірмами та містять вказівку про те, що повістку можна анулювати, сплативши визначену суму на рахунок кредитора.

Судді звертують увагу громадян на те, щоб бути уважними, ретельно ознайомлюватися зі змістом отриманих повісток та судових рішень, і в разі виникнення сумнівів у правдивості інформації, викладеної в таких документах, звертатись за уточненням за телефоном (03653) 56494, (03653) 56987.

Зверніть увагу! У більшості випадків на фальшивих повістках та судових рішеннях дрібним шрифтом вказано «даний документ є зразком рішення, надіслано з метою інформування боржників про наслідки невиконання умов кредитного договору», «даний документ є зразком судової повістки, яку ви отримаєте у випадку непогашення заборгованості» тощо.

В разі отримання повістки слід звернути увагу, що судові повістки про виклик в судові засідання надсилаються безпосередньо судом (не колекторськими фірмами, громадськими організаціями, представниками аукціонів, тощо) і містять усі необхідні реквізити справи (порядковий номер) та обов’язково підписуються секретарями судових засідань.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
3м/с