Інформація, поширена у ЗМІ, про знущання старшокласниць над малолітньою дитиною, не зовсім відповідає дійсності – ПОЛІЦІЯ | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
15-09-2018  10:33
Інформація, поширена у ЗМІ, про знущання старшокласниць над малолітньою дитиною, не зовсім відповідає дійсності – ПОЛІЦІЯ

Нагадаємо, днями у ЗМІ з’явилась інформація про те, що старшокласниці напали на на 10-ічну дівчину: били її душили та погрожували. Дівчинка заступилась за собаку, над якою знущались старші дівчата. Повідомлялось, що усі вони вчаться у ЗОШ №25.

Після того, як у справу втрутилась поліція, поліцейські встановили особи дітей, які брали участь у конфлікті, ними виявилися двоє дівчат 11-ти та 12-ти років. Усі дівчата-учасники конфлікту навчаються у різних школах – № 22, №28 та №25.

За словами поліцейських, дівчинка гуляла разом зі своїми чотирма друзями на вулиці. У цей час між нею та ще двома дівчатами, які також гуляли неподалік, виник конфлікт який тривав близько 30 хвилин і полягав у тому, що дівчата між собою сварилися. В подальшому конфлікт переріс в шарпанину під час якої 10-річна рівнянка отримала тілесні ушкодження. За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють обставини інциденту. Також працівники ювенальної превенції провели профілактичні роз’яснювальні бесіди з учнями та учительським складом шкіл, де навчається потерпіла, аби не допустити у подальшому подібних випадків.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-3C°
3м/с