17°

Інформація про обласний бюджет Рівненщини стала доступнішою

ГО “Розумне місто”, з яким обласна рада підписала меморандум про співпрацю, візуалізувало інформацію про бюджет області на 2017 рік.

У березні Рівненська обласна рада першою в Україні підписала меморандум з ГО «Розумне місто» та розпочала співпрацю в частині впровадження окремих елементів електронного врядування в діяльність обласної ради. Нині, відповідно до документу, покращено доступність інформації про обласний бюджет, яка на сайті облради була розміщена у вигляді таблиць. Також триває робота над тим, аби полегшити звернення виборців до депутатів обласної ради засобами електронного зв’язку.

До слова, ще раніше на сайті обласної ради з’явилася інтерактивна карта прийому громадян депутатами Рівненської обласної ради. Її розробили у виконавчому апараті обласної ради задля зручності мешканців Рівненщини. Всього громадських приймалень на карті позначено 68. Зазначено, в які дні та час депутатами обласної ради проводиться прийом громадян з особистих питань. Тож виборці можуть швидко відшукати інформацію про депутатів свого округу.

Прес-служба Рівненської обласної ради


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp