Інспектор праці у Млинівскій ОТГ виводить підприємців із тіні | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-01-2019  16:13
Інспектор праці у Млинівскій ОТГ виводить підприємців із тіні

В ході 23 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання фахівцями Держпраці 83 громадянина зареєструвалися як ФОП, а з 35-ма оформлено трудові відносини. 

Посвідчення інспектора праці отримала Інесса Домарацька, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради. Номерний документ вручив колезі начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний. Він побував у Млинові з робочою поїздкою, під час якої взяв участь у засіданні спеціальної територіальної комісії з питань дотримання законодавства про працю. 

Відкриваючи захід, голова ОТГ Дмитро Левицький відзначив тісну співпрацю ради та Управління Держпраці. Така взаємодія дозволила значно поліпшити поінформованість роботодавців і працівників про трудові права і обов’язки, змініти ситуацію з легалізацією робочих місць на ринку праці Млинівської ОТГ. 

Звітуючи про підсумки роботи спеціальної комісії за 2018 рік, заступник начальника фінансово-економічного управління ради Василь Доманський зазначив, що в інформаційно-роз’яснювальних заходах робочої групи регулярно беруть участь фахівці Управління Держпраці. Загалом у 2018 році на території Млинівської ОТГ комісійно обстежено 420 суб’єктів господарювання, фахівці Держпраці здійснили 23 інспекційні відвідування. У результаті заходів 83 громадянина зареєструвалися як фізичні особи – підприємці, з 35 – оформлено трудові відносини. 

Начальник Управління Держпраці Юрій Наконечний розповів про загальні тенденції у боротьбі з нелегальною працею, новації трудового законодавства. Він гарантував всебічну методичну і практичну підтримку млинівських колег. Юрій Наконечний висловив впевненість, що Млинівська селищна рада, яка вже має свого інспектора праці, ще більше активізує процес легалізації. Тим більше, що органи місцевого самоврядування для боротьби із незадекларованою працею мають вагомий мотиваційний чинник: штрафи, накладені за порушення трудового законодавства, скеровуються до місцевого бюджету


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
13C°
4м/с