17°

Інститут післядипломної освіти презентував концепцію Нової української школи

10 травня відбувся прес-брифінг за участі ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голови постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради Алли Черній. На заході презентували ключову ланку втілення Концепції Нової української школи на Рівненщині.

Створення нової української школи передбачає новий підхід до навчання особистісно-орієнтований на кожного учня.

–              Рівненський обласний інститут післядипломної освіти буде працювати спільно з керівниками об’єднаних територіальних громад у напрямі організації методичного супроводу. Тому, що сьогодні вчитель має не лише надавати і забезпечити набір послуг, щоб учень успішно здав ЗНО, а підготувати його до виходу в соціальне середовище, – зазначила Алла Черній. – Також в процесі реформи освіти важливо налагоджувати тісні зв’язки з організаціями громадянського суспільства, які мають власні історії успіху в галузі неформальної освіти. Ми запрошуємо громадські організації, які працюють у напрямку вдосконалення освітніх послуг, до співпраці. Вона базуватиметься на партнерстві: ми можемо запропонувати ресурсне й організаційне забезпечення, а громадські експерти – власні практичні кейси історій успіху в неформальній освіті та освіті дорослих.

Так, вже у 2017 – 2018 році професійну перепідготовку до використання компетентісного підходу пройдуть всі вчителі початкових класів області.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp