5°

Історія рівненського коміка, який поміняв мікрофон на рушницю

Григорій Рицький – сценарист, гуморист, співзасновник гумористичної команди «Скучне життя Гріши і Діми», учасник «Ліги сміху». Уже понад рік служить у рівненському підрозділі Національної гвардії.

На початку повномасштабного вторгнення чоловік з товаришем по команді закінчили зйомки шоу «Ліга сміху», але плани довелося радикально змінити. У перші дні Григорій разом з друзями будував блокпости, волонтерив, згодом вступив до лав Нацгвардії. Хлопець опанував базовий курс підготовки бійців, присягнув на вірність українському народові та розпочав службу на стратегічних об’єктах Рівненщини.

За рік служби у війську гвардієць багато навчився, був кулеметником, опанував навички інженера-підривника.

«У підрозділі я не головний комік і жартівник, хлопці в армії вміють круто жартувати. У мирний час ми могли би створити свою команду».

Сьогодні гумористи нерідко допомагають військовим – організовують благодійні стендапи чи концерти. Попри навантаження і виклики служби Григорій теж знаходить час для волонтерства – інколи він разом з колегами-гумористами він виступає на благодійних концертах під час яких збирають кошти для підрозділів Сил оборони України.

«Коли мої стендап-коміки приїжджали у міста, що близько до місця моєї служби, я відпрошувався і з ними виступав. За час моєї служби були різні благодійні заходи. Сумарно рівненський стендап клуб «Standup WEST» зібрав більше 700 тис. грн. За частину коштів нам вдалося купити авто для рівненського підрозділу ППО».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp