20°

Історії війни: лісівник з Рівненщини захищає Україну на передовій

Лісівник з Рівненщини виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку.

Олександр Фінчук – з лісівничої династії. До того, як піти захищати країну, працював старшим майстром з відводів «Костопільського лісового господарства».

“Мій тато Володимир працював старшим майстром, прадід Талемон також в лісовому господарстві. Я вже теж 20 років у галузі. Розпочинав лісорубом. Був майстром лісу, старшим майстром, помічником”, – розповідає про себе.

Перший раз Олександр пішов на захист країни в 2014-му. Потім повернувся до звичної роботи. Зараз знову на фронті. Виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку.

“У дитинстві мріяв стати військовим, проте не думав, що мрія здійсниться таким чином”, – ділиться вже досвідчений боєць.

Колеги-лісівники не лишаються осторонь, активно допомагають у придбанні необхідної техніки бійцям. Нещодавно підрозділ Олександра отримав автомобіль та потужний дрон для спостереження з повітря.

“Підтримка колег додає нам і морально-бойового духу. Що дуже потрібно. Адже, як би там не було, навіть при тому, що наші військові дуже вмотивовані, іноді відчувається втома. Буває і відчуття зневіри. Ми ж усі живі люди. А в таких ситуаціях одразу розумієш – ми всі разом, все подолаємо і скоро приберемо той непотріб з нашої землі”, – розповідає боєць.

Після перемоги Олександр одразу повернеться на роботу – каже, не уявляє свого життя без лісу, розповідають у Поліському лісовому офісі.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp