18°

Керівники компанії НЕФКО інспектували виконання робіт в місті Рівному

27 серпня місто Рівне відвідала делегація від компанії НЕФКО (Північна екологічна фінансова корпорація (Nordic Environment Finance Corporation – NEFCO), створена в 1990 році п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, головним чином, у країнах Центральної і Східної Європи).

В ході робочої зустрічі предсатвників компанії і керівництва міста Рівне було обговорено завершення робіт з повної термомодернізації ЗОШ № 18, 27 в рамках проекту НЕФКО-1 «Впровадження енергозбереження у трьох школах та системи енергоменеджменту в бюджетних установах м. Рівне», що профінансовано за рахунок залучених коштів Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО та міського бюджету.

Під час зустрічі були підведені підсумки виконання проекту НЕФКО-1 в місті Рівне та визначались напрямки дій щодо участі міста в проектах НЕФКО-2 та НЕФКО-3.

Також представники компанії НЕФКО відвідали об’єкти, щодо яких були впроваджені заходи проекту НЕФКО-1, та високо оцінили виконану роботу.

Навчальні заклади ЗОШ № 18 та 27 тепер яскраві і довподоби як дітям, так і їхнім батькам. Окрім покращення естетичних умов, важливим моментом є те, що у них тепер тепло та затишно.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp