26°

Керівництво партії Слуга народу відвідало завод “Кроноспан” поблизу Рівного

Як повідомлялося раніше, на Рівненщину з робочим візитом приїхали народні депутати IX скликання. Одним із об’єктів, які приїхали проінспектувати депутати – деревообробне підприємство “Кроноспан”, що знаходиться у Городоцькій громаді поблизу Рівного.

Парламентській делегації, до складу якої увійшли Олександр Корнієнко, Давид Арахамія, Олександр Салійчук, Роксолана Підласа, Олександр Ковальчук та Олександр Аліксійчук, провели екскурсію виробництвом. Депутатів Верховної Ради зустріла Наталія Покінська, генеральний директор ТОВ “Кроноспан УА”.

Наразі на заводі планується встановлення новітніх систем очистки, щоб мінімізувати потенційні викиди шкідливих речовин. Крім цього на підприємстві встановлять спеціальний пост для моніторингу якості повітря, який має запрацювати до повноцінного початку роботи заводу в Городоцькій громаді.

Нагадаємо, у планах керівництва “Кроноспан УА” почати повноцінну роботу завод в Городку має до кінця 2021 року. Одним із основних викликів, з якими зіткнувся менеджмент компанії, за словами в.о. директора заводу Павла Пильтяя, – питання кадрів.

Ми шукали інженерів – механіків, електронщиків, – середній вік інженера 52 роки. Це, переважно, та стара гвардія, яка в молодості будувала ще радянські заводи. Молодих спеціалістів з досвідом немає. Зараз ми беремо працівників старших і молодших, можна сказати, потенціал для майбутніх будівництв в Україні – і це будуть уже готові кваліфіковані працівники, – говорить Павло Пильтяй.

Як повідомлялося раніше, в рамках візиту нардепи також оглянуть об’єкти програми президента “Велике будівництво” і проведуть ряд зустрічей з представниками місцевих організацій партій. Раніше делегація на чолі з керівником партії Слуга народу та іншими нардепами уже відвідали стадіон Авангард, який відновлюється завдяки Велбуду.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp