Хабарника оштрафували на 25 тис. грн | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-02-2019  10:15
Хабарника оштрафували на 25 тис. грн

Рівненський суд визнав винним екс-начальника відділення виправної установи в одержанні неправомірної вигоди від засудженого.

За результатами підтримання прокуратурою Рівненської області обвинувачення суд визнав достатніми зібрані під час досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно колишнього начальника відділення однієї із виправних установ за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Прокурором у суді доведено, що у вересні 2017 року посадовець установи одержав від засудженого через посередника грошову винагороду у сумі 500 доларів США за сприяння у підготовці документів для умовно-дострокового звільнення з місць позбавлення волі.

У суді екс-правоохоронець визнав вину в повному обсязі.

Згідно із вироком Рівненського міського суду від 08.02.2019 обвинуваченого визнано винним у вчиненні корупційного злочину та засуджено до покарання у виді штрафу у розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25500 гривень. Також особу позбавлено права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 3 роки.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
16C°
3м/с