3°

Кількість індустріальних парків на Рівненщині зростатиме: підписано Меморандум

На Рівненщині планують збільшити кількість індустріальних парків. Адже наявність таких майданчиків – перевага для регіону отримати інвестора. Зараз в області є щонайменше 10 ділянок промислового призначення, які можна запропонувати бізнесу.

Нині вже діють два індустріальні парки: у Малолюбашанській та Городоцькій громадах. Днями підписано меморандум про створення ЕКО-індустріального парку між потенційним інвестором і Привільненською сільрадою.

«Інвестор зацікавлений прийти в регіон та одразу працювати, минаючи усі бюрократичні процедури. А індустріальні парки – це вже оформлені та облаштовані промислові майданчики, де діють податкові та митні пільги, у тому числі на 10 років звільнення від сплати податку на прибуток. Тому керівникам районів і громадам потрібно проаналізувати потенціал таких майданчиків. Маємо шукати можливості для розвитку Рівненщини на всіх напрямках. Нам дуже важливі перемоги на «економічному фронті», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Тим більше, як додав Віталій Коваль, держава зробила ще один крок до запуску успішних індустріальних парків.

Зокрема, Уряд затвердив порядок надання коштів для облаштування індустріальних парків та будівництва об’єктів інфраструктури, необхідних для їх функціонування. Максимальна сума – до 60 млн грн і за умови, що це не більше 80% від проекту.

Також схвалено порядок надання компенсації відсоткової ставки за кредитами для облаштування індустріального парку. Для компанії, яка його облаштовує, максимальний обсяг компенсації становитиме 60 млн грн, для учасників – 45 млн грн.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp