17°

Класні новини #5: День Європи і парад, Шакирзян і Третяк, Оствиця, Рівнеобленерго

Вихідні в Рівному пройшли під звуки Гімну Євросоюзу.

День Європи у Рівному

Міська влада організувала чудове свято для рівнян. Звичайно, все відбулося в майже класичному «совковому» стилі — куди ж без цього.

Що ж, коронавірус приходить та відходить, а в Європу хочеться завжди. Загалом свято вдалося. Віктор Шакирзян та Олександр Третяк — молодці.

Шкода тільки, що цього року «Ходи на підтримку сімейних цінностей» до Міжнародного дня сім’ї не було. Зате прямуємо в Європу, і це — класно!

Казка про Оствицю

Рівненський міський голова під червоними вітрилами перетнув Басівкутське море. Олександр Третяк побував у Городищі Оствиця та дізнався, як міська влада може допомогти в розвитку туристичних локацій Рівного. Що ж, сподіваємося, міський голова прислухається до класної поради, яку сам же і сформулював — не заважати.

Єдине, в чому на всі 100 можна погодитися з новообраним міським головою — Рівне місто позитивних емоцій. Червоні вітрила, «басівкутське море», передчуття дива… Хороша виходить казочка.

Про Рівнетеплоенерго та RAB-тариф

Нас усіх чекає світле майбутнє: в Рівному та Рівненському районі вимикають світло — Рівнеобленерго проводить планові ремонтні роботи. І коштує це 9 мільйонів доларів на рік.

Якщо вам цікаво, чому саме стільки, і хто саме за це заплатить (ви вже мабуть здогадалися, хто), — шукайте відповідь в описі до відео. До речі, оцініть також, як живе олігарх Ринат Ахметов — помрійте.

Що ж тут класного?! Звертаємо Вашу увагу на те, яка класна весна надворі. І у всіх нас сьогодні буде достатньо часу насолодитися цим прекрасним днем. Та й світло на вулиці — безкоштовне. Поки що.

І це — класно!

Підписуйтеся на класні новини — тут ще багато цікавого.