17°

Класні новини #5: День Європи і парад, Шакирзян і Третяк, Оствиця, Рівнеобленерго

Вихідні в Рівному пройшли під звуки Гімну Євросоюзу.

День Європи у Рівному

Міська влада організувала чудове свято для рівнян. Звичайно, все відбулося в майже класичному “совковому” стилі – куди ж без цього.

Що ж, коронавірус приходить та відходить, а в Європу хочеться завжди. Загалом свято вдалося. Віктор Шакирзян та Олександр Третяк – молодці.

Шкода тільки, що цього року “Ходи на підтримку сімейних цінностей” до Міжнародного дня сім’ї не було. Зате прямуємо в Європу, і це – класно!

Казка про Оствицю

Рівненський міський голова під червоними вітрилами перетнув Басівкутське море. Олександр Третяк побував у Городищі Оствиця та дізнався, як міська влада може допомогти в розвитку туристичних локацій Рівного. Що ж, сподіваємося, міський голова прислухається до класної поради, яку сам же і сформулював – не заважати.

Єдине, в чому на всі 100 можна погодитися з новообраним міським головою – Рівне місто позитивних емоцій. Червоні вітрила, “басівкутське море”, передчуття дива… Хороша виходить казочка.

Про Рівнетеплоенерго та RAB-тариф

Нас усіх чекає світле майбутнє: в Рівному та Рівненському районі вимикають світло – Рівнеобленерго проводить планові ремонтні роботи. І коштує це 9 мільйонів доларів на рік.

Якщо вам цікаво, чому саме стільки, і хто саме за це заплатить (ви вже мабуть здогадалися, хто), – шукайте відповідь в описі до відео. До речі, оцініть також, як живе олігарх Ринат Ахметов – помрійте.

Що ж тут класного?! Звертаємо Вашу увагу на те, яка класна весна надворі. І у всіх нас сьогодні буде достатньо часу насолодитися цим прекрасним днем. Та й світло на вулиці – безкоштовне. Поки що.

І це – класно!

Підписуйтеся на класні новини – тут ще багато цікавого.