18°

Klitschko Foundation запрошує у літню школу для активних підлітків

Klitschko Foundation запрошує у літню школу для активних підлітків: набір триває до 28 лютого 2019 року

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу від Klitschko Foundation, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Організовує проект Klitschko Foundation – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003 року заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, екології, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Klitschko Foundation – створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

«Школа успіху»  це освітня програма для дівчат і юнаків 14-15 років, яку вже дев’ятий рік реалізує Klitschko Foundation. Протягом 10 днів 100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України під керівництвом менторів учаться працювати у команді, планують власні проекти, переймають досвід у відомих українських бізнесменів, активістів і громадських діячів. 

 

Кожен учасник після закінчення проекту повернувшись в свої громади має створити власний освітній дводенний проект не менше ніж для 30 підлітків зі свого регіону. Організація локальної «Школи успіху» є необхідною умовою проходження циклу навчання на проекті таким чином учасники мають змогу спробувати використати на практиці отриманні знання та навички. Саме таким чином молодь в регіонах має можливість долучитися до неформальної освіти.

Завдяки проекту «Школа успіху» підлітки розуміють необхідність продовжувати навчання та розвиватися, усвідомлюють свої можливості та потенціал , щоб нести зміни в свої громади, а також в свою країну.

До 28 лютого відбувається набір в Школу успіху 2019.

Для більш детальної інформації перейдіть за лінком: 

 http://www.klitschkofoundation.org/projects/education/shkola-uspikhu/

Посилання на реєстраційну анкету Школи успіху 2019: 

https://my.klitschkofoundation.org/projects/school2019 

Контактна інформація:

Володимир Андрієвич – менеджер Klitschko Foundation 

Телефон: +38 (096) 23-23-680

E-mail: v.andriievych@klitschkofund.org

Ігор Єфименко – менеджер Klitschko Foundation

Телефон: +38 (066) 78-02-058

E-mail: i.yefimenko@klitschkofoundation.org

Інформація та фото Klitschko Foundation