25°

погода у Рівному

Клуб «Активної Громади» запрошує рівнян!

Клуб «Активної Громади» Рівного запрошує активних громадян, бізнесменів, депутатів місцевих і обласних рад із помічниками, експертів та громадські організації взяти участь у засіданні з метою розвитку і реформування міста.

У середу, 26 грудня, відбудеться чергове засідання Клубу «Активної Громади»!

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ», за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4.

Початок о 17:00.

Обговорюватимуться наступні теми: «Підсумки року. Вибори по-американськи». Під час заходу учасникам пропонується поспілкуватися на тему виборів в США – які особливості та як відбуваються вибори поділиться досвідом спостереження координаторка Інституту «Республіка» в місті Рівне – Наталія Малиновська! Також підводитимуться підсумки року та обговоряться Марафони з політичних реформ, яких було 35, а підсумковий марафон відбувся 13-14 грудня в Києві! 

Клуби «Активної Громади» у містах – недержавна організація, метою якої є сприяння обговоренню ідей щодо розвитку міст та їх впровадження. Організація прагне побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже комунікація та взаємодія завжди приносить користь і результати.

Повідомляє прес–служба ГО «ВГО «Інститут «Республіка» у м. Рівне