8°

Кого з медиків Рівненщини номінували на ТОП-лікаря України?

Медики Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка – серед номінантів національного народного рейтингу «ТОП-лікар України». Про це повідомили в пресслужбі медзакладу, передає ITV.media.group.

Так, до списку увійшли:

  • Роман Павлів – лікар-офтальмолог, завідувач Центру мікрохірургії ока та екстреної офтальмологічної допомоги, переможець внутрішнього конкурсу «Гордість лікарні» у номінації «Лікар року».
  • Ірина Дячук – лікар-невропатолог, завідувачка Обласного центру реабілітації, вибір колективу РОКЛ імені Юрія Семенюка, перемогла у внутрішньому опитувані працівників. 

Зазначимо, що конкурс «ТОП-лікар України» – це національний народний рейтинг, започаткований незалежними ЗМІ задля підтримки лікарів. Також рейтинг має окрему номінацію серед медичних закладів.

“Наша Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка у цьому списку, адже ми заклад, що постійно розвивається, швидко реагує на виклики, ефективно взаємодіє, підтримує та ініціює соціальні і волонтерські проекти, надаємо медичну допомогу 24/7”, – зауважили працівники.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp