5°

Рівне 1, Рівне-1

Коли на Сарненщині відремонтують дорогу?

Водії їдуть полем, бо дорога наче решето. Ремонт дорожнього полотна від села Велике-Вербче Сарненського району до села Велихів Володимирецького району тут чекають роками. І нібито дочекалися, от тільки ямковий. Зробили його місяць тому проте водії досі нарікають. Чому – дивіться далі у сюжеті.

Олександр їде по полю, бо дорога наче решето. У такому стані дорожне покриття від села Велике-Вербчі Сарненського району до с. Велихів Володимирецького району.

Майже 8 кілометрів такої дороги. Жителі сіл Велике-Вербче та Велихів кажуть, просять відремонтувати дорогу роками. Зробили місяць тому – ямковий.

Водії кажуть чекають сніг, бо тоді хоч проїхати по дорозі можна.

Витратили на ямковий ремонт цієї ділянки дороги протяжністю трохи більше 8 кілометрів – 250 тисяч гривень. Зараз, кажуть жителі навколишніх сіл, самостійно збирають гроші на ремонт.

Ця ділянка дороги на утриманні департаменту з питань будівництва Рівненської облдержадмінстрації. Тут кажуть, що ямковий ремонт, який розпочали минулоріч – продовжать.

А от повністю відремонтувати дорогу цьогоріч не зможуть. Оскільки ця ділянка не внесена до переліку об’єктів, які заплановані на 2021.

Якщо ж люди накопичать такі кошти самостійно – забудуть про дорогу полем. Якщо ж ні – чекатимуть від чиновників.

Джерело: Рівне 1


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp