9°

Команда спортсменів-рятувальників ДСНС області взяла участь в забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2021» у день 30-річчя Незалежності України

Сьогодні в Рівному 24 серпня, у день 30-річчя Незалежності України, відбувся традиційний 6-й забіг у вишиванках, що стартував з Театральної площі.Паралельно з рівненським, забіги у вишиванках відбулися й в інших містах України – Києві, Львові, Одесі та Івано-Франківську.

Участь в забігу крім небайдужих рівнян взяла ікоманда ГУ ДСНС області з легкоатлетичного кроссу у кількості 8 учасників.

До слова, забіг відбувався на двох дистанціях: 2,5 км (1 коло) та 10 км (4 кола). На кожній із дистанцій встановлений ліміт учасників: не більше 300 на 2,5 км та не більше 200 осіб на 10 км.Маршрут забігу: Театральна площа – майдан Незалежності- вул. Міцкевича – проспект Миру – вул. Набережна – вул. Сагайдачного – вул. Соборна – Театральна площа.Всі зареєстровані учасники, які успішно фінішували на дистанціях 2,5 км та 10 км отримали на фініші унікальну пам’ятну медаль.

Захід відбувався в рамках реалізації проєкту «Рівненська бігова ліга 2021» за фінансової підтримки Громадського бюджету Рівного.

Джерело: Головне управління ДСНС у Рівненській області