Компанія Google офіційно запустила в Україні сервіс пошуку авіаквитків | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-09-2017  16:44
Компанія Google офіційно запустила в Україні сервіс пошуку авіаквитків

Google оголосила про запуск в Україні сервісу з пошуку авіарейсів “Google Авіаквитки” (Google Flights). Українці могли користуватися ним і раніше, але сьогодні відбувся офіційний запуск на домені .com.ua. У ньому доступна українська локалізація і вартісь квитка показана в гривнях.
Компанія запустила Flights ще в 2011 році в спробі конкурувати з агрегаторами на зразок Kayak, Orbitz, мета-пошуковими системами Skyscanner, Momondo і іншими. Пошук Google підійде мандрівникам, гнучким до умов перельоту. Там можна вибрати не тільки місто, а всю країну, а Flights порекомендує найбільш дешеві аеропорти й дати.

Він також показує прогнози, коли ціни на авіаквитки можуть вирости й наскільки. Можна відстежувати вартість, поставивши відповідну відмітку на конкретному рейсі. Повідомлення про зміни ціни прийдуть на пошту і в “Google Асистент”.

Функціональність мобільної версії Flights може відрізнятися. В кінці серпня компанія додала в неї вкладку Flights Insights, де, задавши конкретне місто, користувач може вивчити календар цін, графік або розглянути варіанти поїздки через альтернативні аеропорти.

Мета:


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
5C°
7м/с