Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Корисно для батьків: хто отримує пакунок малюка? ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-03-2019  12:15
Корисно для батьків: хто отримує пакунок малюка?

Що таке пакунок малюка?

Пакунок малюка – це нова ініціатива уряду. Відтепер не буде грошової допомоги мамам в декреті, натомість, сім’ї з новонародженими отримуватимуть пакунок малюка й грошові виплати на оплату послуг няні.

Хто отримує пакунок малюка?

Такий пакунок мають право отримати батьки дитини, родичі, або ж опікуни. Також варто зазначити, що ця послуга стосується не лише громадян України. Іноземці, які проживають на території України законно також можуть отримати цей бонус від держави.

Що входить в пакунок малюка?

До набору входять речі першої необхідності на суму до 5 тисяч гривень. Зокрема: коробка-колиска, підгузки, вологі серветки, пелюшки ситцева, фланелева та муслінова, шапочки, боді, штани-повзунки, шкарпетки, термометр для тіла, термометр для води, прокладки для лактації, ножиці манікюрні,  ковдра, ковдра-плед, рушник для купання, іграшка-брязкальце, дитячі крем та шампунь. Детальніший список можете переглянути тут.

Коли можна отримати пакунок?

Пакунок малюка можна отримати впродовж 30 днів з народження дитини. Заяву на оформлення можна написати в безпосередньо в пологовому будинку.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


23C°
1м/с