31°

Костопільчанин Віктор Оруджев став переможцем найбільшого кібертурніру з призовим фондом $200 000

Костопільчанин Віктор Оруджев у складі кіберспортивної команди Natus Vincere став переможцем найбільшого турніру червня з CS:GO. Команда отримала винагороду $200 000. Про це вони повідомила у своєму Твіттері.

Подія відбувалася на стадіоні Altice Arena у Лісабоні. NAVI перемогла французьку Team Vitality у гранд-фіналі з рахунком 2 : 0 та отримала винагороду $200 000.

“Це перша перемога Natus Vincere з оновленим складом. Нещодавно команду залишив росіянин Кирило «boombI4» Михайлов, тож на BLAST Premier: Spring Finals зіграв українець Віктор «somedieyoung» Оруджев. Окрім нього, в команді грають українці Олександр «s1mple» Костильов, Валерій «B1t» Ваховський, а також росіяни Денис «electronic» Шаріпов та Ілля «perfecto» Залуцький”.

Віктор Оруджев народився в місті Костопіль, що на Рівненщині. Він грає під ніком sdy (somedieyoung). Коли йому було лише 3 роки його батько відкрив комп’ютерний клуб у гаражі. До закриття клуб налічував 9-10 комп’ютерів. Перший раз Віктор зіграв у Counter-Strike 1.5, коли йому було 5 років. Після знайомства з цією грою Віктор грав усе поспіль, що було на комп’ютерах. Паралельно займався футболом.

2004 року Віктор поїхав разом із батьком на великий міжнародний український турнір з Counter-Strike як глядач. А вже в 9 років хлопець разом із A1RY виграв свій перший LAN турнір у своєму рідному місті.

Кар’єра Віктора Оруджева як професійного гравця розпочалася в 2017 році у складі команди 5FRAGS.ORG.