10°

Київський бізнесмен налагодив канал збуту контрабандних цигарок на Рівненщині

Київський бізнесмен налагодив канал збуту незаконно виготовлених цигарок на Рівненщині.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури жителю столиці повідомлено про підозру у збуті незаконно виготовлених тютюнових виробів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

За даними слідства, протиправним бізнесом займався 31-річний чоловік, який не зареєстрований як суб’єкт господарської діяльності та не має відповідних ліцензій. Він, діючи за попередньою змовою із жителями прикордонного району Рівненської області, через власний інтернет магазин, створений у Telegram, налагодив канал збуту незаконно виготовлених цигарок.

Підозрюваний адміністрував вказаний інтернет-магазин у месенджері, систематично приймав через нього замовлення та здійснював збут тютюнових виробів.

Всього правоохоронцями задокументовано 14 епізодів збуту 9 тиcяч пачок цигарок загальною вартістю понад 240 тисяч гривень.

Згідно з висновком експерта незаконно виготовлені підакцизні товари не відповідають вимогам та стандартам, що затверджені і зареєстровані у встановленому законодавством порядку та нормативним документам, що діють в Україні.

Вказаний Telegram-канал уже заблоковано. Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу УСБУ в Рівненській області.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp