21°

Лідери яких країн привітали Путіна з перемогою на «виборах»?

Лідери деяких країн привітали російського диктатора володимира путіна з перемогою на президентських «виборах». Серед них глави КНДР, Узбекистану, Таджикистану, Нікарагуа та Венесуели та інших. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Так, повідомляється, що вітальну телеграму путіну відправив лідер Північної Кореї Кім Чен Ин. Текст поздоровлення невідомий.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро назвав підсумки голосування в росії «тріумфом путіна та його політичного руху».

Президент Узбекистану Шавкат Мірзієєв привітав путіна «з переконливою перемогою». За його словами, висока явка виборців та підсумки голосування «яскраво показали безумовну довіру та рішучу підтримку населенням політичного курсу та програми» путіна.

Лідер Нікарагуа Даніель Ортега також надіслав привітання путіну, назвавши його «дорогим товаришем, братом і переобраним президентом» і заявивши, що розцінює його перемогу на виборах «як внесок у необхідну стабільність для людства».

Президент Болівії Луїс Арсе у привітанні заявив, що перемога путіна підтверджує «єднання хороброго народу росії навколо суверенітету та постійного розвитку».

Привітали путіна також президент Таджикистану Емомалі Рахмон, президент Гондурасу Сіомара Кастро, прем’єр М’янми Мін Аун Хлайн, міністр закордонних справ Куби Бруно Родрігес Паррілья.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp