19°

Лікар, який рятував людей від COVID-19, став почесним громадянином Костополя

Андрій Лукашевич. Фото з ФБ

У 2021 році звання «Почесний громадянин міста Костопіль» одержав 45-річний завідувач терапевтичним відділенням Костопільської центральної районної лікарні Андрій Лукашевич. Він завідував відділенням й лікував хворих з коронавірусом, коли райлікарня приймала лише таких хворих. Зараз лікарня працює у звичному режимі.

Звання «Почесний громадянин міста Костопіль» Андрієві Лукашевичу буде вручено 12 липня на урочистому заході з нагоди Дня міста. Відзнаку «За вагомий внесок у розвиток міста і громади», яку також вручають один раз на рік, одержить директор Костопільського будинку школярів та юнацтва Зінаїда Дітлашок.

Буде відзначено також найстарішого мешканця громади 95-річного Адама Радчука, який є ветераном Другої світової війни, а також і батьків наймолодшого мешканця, який народиться цього дня.

Одержать відзнаки батьки найбільш багатодітної родини громади Світлана та Богдан Скоцькі, котрі виховують 14 дітей, а також шестеро випускників шкіл громади, які одержали найвищі бали на ЗНО-2021.

Петро Сергійович та Надія Микитівна Коза – подружжя лікарів, яке у шлюбі уже понад 60 років. Вони отримають відзнаку від громади та подарунок. Привітають також і молодят, які тільки-но ступають на рушничок щастя.

Джерело: Радіо Трек