Лінійний прискорювач у Рівненському онкодиспансері, який дарував фонд Ахметова, мусить викупити лікувальний заклад | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-05-2017  9:25
Лінійний прискорювач у Рівненському онкодиспансері, який дарував фонд Ахметова, мусить викупити лікувальний заклад

 У 2012 році рівненський обласний онкодиспансер отримав від фонду Ріната Ахметова лінійний прискорювач. Тоді про такий подарунок не говорили хіба ліниві. Адже це обладнання виводило лікарню на новий рівень у лікуванні онкохворих. Але, за словами теперішнього голови Рівненської ОДА, ніхто цей прискорювач не дарував. Його вартість мала компенсувати держава, яка цього не зробила. Тепер борги лягають на плечі сьогоднішньої влади:

“П’ять років тому Рівненщина отримала для обласного онкодиспансеру сучасний лінійний прискорювач, який дозволив приймати вдвічі більше пацієнтів. Цей прискорювач став «подарунком» для області, кошти за який мала сплатити держава. Однак цього не сталося. І сьогодні борг за цей прискорювач лежить на лікувальному закладі.

Вже на найближчій сесії обласної ради планується виділити кошти для погашення цього боргу. Тим більше, що вдалося домовитися – область погашає лише тіло боргу, а пеню, яка за ці п’ять років набігла постачальник списує.”

 

Мета:


Читайте також:-2C°
4м/с