Лісника на Рівненщині оштрафували за те, що не подав декларацію | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-04-2018  12:08
Лісника на Рівненщині оштрафували за те, що не подав декларацію

Працівники Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області довели у суді винуватість одного з працівників Північного лісництва Рівненського природного заповідника у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією,  передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового конролю).

Відповідно до матеріалів перевірки, проведеної органами поліції, майстер лісу Північного лісництва Рівненського природного заповідника, несвоєчасно, без поважних причин, подав щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

Зважаючи на принципову позицію прокурора, суд прийшов до висновку, що майстер лісу, будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги Закону «Про запобігання корупції» в частині фінансового контролю, дійсно несвоєчасно, без поважних на те причин, подав щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Постановою Дубровицького районного суду Рівненської області на особу  накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Інформують у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
4м/с