5°

ITV

Майже 40 нових депутатів і депутаток отримало Рівне (відео)

Майже 40 нових депутатів і депутаток отримало Рівне (ВІДЕО)

Рівне отримало близько 40-ка новообраних депутатів… Парламенту дітей міста. Посвята в депутати – традиційний захід, що відбувається під патронатом секретаря Рівнеради. В Парламент входять делеговані представники шкіл міста та освітніх підрозділів Палацу дітей та молоді. Заступниця голови парламенту Ліля Ящук розповідає – Парламент організовує різні проєкти упродовж року.

Якби не локдаун, ми би в другому семестрі їздили в реабілітаційні центри – в Тучин, в Мізоч, – з ігровими програмами, цікавими лекціями, розказували би дітям про парламент, про кібербулінг і про насильство тощо, – ЛІЛЯ ЯЩУК, ЗАСТУПНИЦЯ ГОЛОВИ ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ МІСТА.

Окрім посвідчень депутатів Парламенту, свої посвідчення журналістів отримали й учні школи журналістики Палацу дітей та молоді.

Ходжу сюди, тому що мені подобається ця сфера, я живу цим, я цим захоплююсь. Я розумію, що саме в цій професії я працюватиму й надалі, – ВАРВАРА АНТОНЮК, УЧЕНИЦЯ ШКОЛИ ЖУРНАЛІСТИКИ ПДМ.

Лідери учнівського самоврядування та представники Палацу дітей та молоді обговорили з секретарем Рівнеради Віктором Шакирзяном подальшу співпрацю. Віктор Шакирзян зазначає – робота міської ради повинна бути прозорою та відкритою, і думка молоді має бути почута.

Ми домовилися про подальшу співпрацю – з депутатським корпусом, міським головою, секретарем Рівнеради, – для того, аби вони розуміли, як виглядає сама сесія, як організований апарат ради, як загалом організована міська рада, вони будуть у цьому приймати участь. Ми намагатимемося максимально їм все донести, будемо з ними співпрацювати, – ВІКТОР ШАКИРЗЯН, СЕКРЕТАР РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Уже з наступного року планують підписати Меморандум про співпрацю та реалізовувати нові проєкти між молоддю міста та міською радою. За словами Віктора Шакирзяна, такий діалог дозволить напрацювати нові ідеї щодо розвитку молодіжної політики Рівного та зробити роботу міської ради ще ефективні.

Джерело: ITV


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp