7°

Майже 500 кг бурштину вилучили у старателів у Рівненській області (ФОТО)

Учора на Сарненщині правоохоронці провели 14 обшуків у житлових, нежитлових приміщеннях та  транспортних засобах фігурантів провадження – провадження за фактом придбання зберігання та переробки бурштину у значних розмірах, законність походження якого не підтверджується відповідними документами (ч. 2 ст. 240-1 КК України).

У пресслужбі обласної прокуратури повідомили, що під час обшуків вилучили майже 62 кг виробів з бурштинублизько 455 кг каміння бурштину-сирцю різних фракцій та 3 станки для обробки «сонячного каміння», а також 1 200 літрів спиртосуміші та ємності для її зберігання.

33-річного жителя Дубровиці, який, за попередньою інформацією, займався скупкою бурштину, затримано в порядку ст. 208 КПК України. Обшуки проведені спільно зі слідчими СВ Сарненського РВП ГУНП в області та за оперативного супроводу працівників УСР в Рівненській області ДСР НП України”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

На даний час тривають першочергові слідчі (розшукові) дії, вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене в ході обшуків майно.