21°

Майже сотню заборонених предметів вилучили судові охоронці на Рівненщині

У територіальному управлінні Служби судової охорони Рівненської області, сьогодні, восьмого вересня, підбили підсумки службової діяльності за минулий місяць.

На даний час під охороною ТУ ССО у Рівненській області перебуває 24 об’єкта, з яких 22 суда та 2 органи системи правосуддя, таким чином усі суди та судові установи області знаходяться під нашою охороною.

У звітному місяці 2021 року співробітниками служби забезпечувався правопорядок у 92 залах судових засідань у яких відбулось 5765 судових засідань. За цей період здійснено пропуск до об’єктів охорони близько 14тис. 465 громадян.

Під час забезпечення пропускного режиму на об’єктах охорони протягом серпня співробітниками 1-го та 2-го підрозділів охорони, не допущено пронесення до приміщень судів та залів судових засідань 99 заборонених предметів.

Також, у зв’язку із запровадженням Кабінетом міністрів України карантинних заходів, співробітниками підрозділів охорони обмежено в доступі до приміщень судів 32 особам (з яких: 2 особи, не є учасниками судового процесу та 30 осіб обмежено в доступі у зв’язку з не дотриманням карантинних обмежень).

Окрім цього, 18 серпня 2021 року співробітниками управління припинено хуліганські дії місцевого жителя в приміщені Дубенського міськрайонного суду. За вказаним фактом працівниками поліції на даного громадянина складено адмінматеріали за ст.175-1 КупАП (куріння в невстановленому місці) та ст.173 КупАП (дрібне хуліганство).

Серед найбільш поширених предметів, які відносяться до переліку заборонених є ножі, ножиці та газові балончики. Їх відвідувачів носять з метою самозахисту, чи для побутових потреб, і часто забувають викладати, перед тим, як йдуть до суду. Проте самі ці речі можуть нести небезпеку, як для суддів і працівників суду, так і для самих відвідувачів і учасників судового процесу. Саме тому Служба судової охорони Рівненщини закликає громадян заздалегідь залишати такі речі вдома, чи в особистому автомобілі перед, тим як прямувати до суду. Якщо ж такої можливості немає, на пункті пропуску Служби судової охорони обладнанні спеціальні камери схову, які можна використовувати для зберігання особистих речей.

Таким чином, завдяки професійності і пильності судових охоронців за звітний період 9 засідань, які потребували посилення та 4 акції протесту відбулися без порушень громадського порядку.

Джерело: Рівненські новини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp