17°

Підприємці малого та середнього бізнесу на Рівненщині отримають фінансову підтримку

Після 8 років перерви на Рівненщині відновили програму підтримки малого бізнесу. 

Як інформує прес-служба Рівненської облдержадміністрації, підприємцям, згідно з програмою, будуть частково відшкодовувати відсоткові ставки за кредитами банків, що надаються на реалізацію ініціатив.

«Це хороша можливість для бізнес-середовища. Адже їм допоможуть виплачувати позики, взяті у банках на розширення свого виробництва або ж реалізацію стартапів. Гроші на відшкодування вже закладені в обласному бюджеті. Це, для початку, 200 тисяч гривень, але якщо ініціатива буде затребувана, то готові значно збільшити допомогу. Тому бізнесмени вже можуть подавати до обласної адміністрації проекти», – зазначив голова ОДА Олексій Муляренко.

Підприємці малого та середнього бізнесу будуть отримувати фінансову підтримку. Але за умови, що їх проекти будуть спрямовані на впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій. Також підтримку матимуть ідеї, що стосуватимуться розширення власної справи, модернізації виробництва і створення нових робочих місць.

Нагадаємо також, що нещодавно в РОДА презентували для представників малого та середнього бізнесу, ІТ-сектору можливості фінансової підтримки інноваційним та інвестиційним проектам


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp