5°

Мар’яна Безугла заявила про вихід з фракції та партії “Слуга народу”

Депутатка Верховної Ради та заступниця голови парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла  оголосила про заяву на вихід з фракції та партії «Слуга народу». Про це вона написала на сторінці Facebook у ніч на 11 грудня.

«Ніщо не може забрати внутрішнє почуття честі і гідності. І часу немає.

⁃ Я написала заяву на вихід з фракції та партії «Слуга Народу».

⁃ Підтримую Президента.

⁃ Залишаюсь мажоритарним депутатом Оболонського району з усіма зобовʼязаннями відкритості та роботи з громадянами» – йдеться у повідомленні.

Нардепка пояснила своє рішення в розлогому дописі:

«Слабка фракція та партія у війну мені не потрібна. Продовжу підтримувати ініціативи Президента, але не хочу мати спільні зобовʼязання з нардепами фракції, які встромляють ніж у спину. Мені не потрібна ваша квота заступника голови Комітету Верховна Рада України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, коли ви:

⁃ Вимагаєте, щоб я мовчала, що комітет нацбезпеки байдикує, хто і що творить в комітеті.

⁃ Проти приймати факт, як вас сприймає суспільство: просто закриваєте на це очі та продовжуєте котитися у своїх бульбашках. Вимагаєте ставитися з «розумінням» до зради Завітневича, голови комітету. Закриваєте очі на проблеми радянщини і вбивст наших громадян генералітетом, корупцію в секторі і продовжуєте працювати з ОПЗЖ тощо. Вимагаєте від мене мовчати не тільки зовні, а й всередині.

Вважаю, що без радикальних змін існування парламенту буде тоталітарним хворобливим згасанням, ЗСУ перетворяться на конвеєр з утилізації громадян для підтримання статусу-кво фронту; без перегляду сектору нацбезпеки та оборони, встановлення реального контролю, корупція в ЗСУ вийде на перше місце, порівняно з будь-чим до того, а оборонно-промисловий комплекс не візьме на себе місію економічного та безпекового рушія країни. І це тільки кілька прикладів. Байдужість, інертність комітету нацбезпеки злочинна!», – написала Мар’яна Безугла.

Вона додала, що з кожним в парламенті безвідносно до фракційної приналежності, з кожним громадянином безвідносно до політичних вподобань минулого і майбутнього готова працювати, хто підтримує її основні цінності.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp