9°

Мар’яну Безуглу відкликали з посади заступника голови комітету з нацбезпеки: чому це важливо

Народну депутатку від партії Слуга народу Мар’яну Безуглу відкликали з посади заступника голови комітету Верховної Ради з національної безпеки, повідомило джерело NV. Депутат Верховної Ради України від ВО Батьківщина Вадим Івченко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що проголосував «за» звільнення Безуглої.

«Вважаю, що у Верховній Раді на відповідних посадах мають знаходитися люди, які підсилюють наші позиції — в політичному та інформаційному просторах», — сказав він.

Сама Безугла відреагувала на своє відкликання у дописі на сторінці у Facebook.

«Дорогий Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки рішення можна прийняти тільки голосуванням в залі. Трудоголіки, люблю вас 🙂 Окрема „подяка“ Завітневичу, що інціативно поставив на голосування таку рекомендацію. Шеф», — йдеться у дописі нардепки.

Нагадаємо, що 26 листопада Безугла заявила, що військове командування України «має піти», оскільки воно не надало «жодного плану задуму на 2024 рік». Вона уточнила, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не зміг надати відповідь щодо дій України наступного року, що стало проблемою під час планування бюджету на 2024 рік. У пресслужбі партії Слуга народу відреагували на заяву нардепки, заявивши, що Безугла сама відповідає за свої слова.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp