Масштабна пожежа у Костополі: горіли два будинки та два гаража | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-10-2018  14:02
Масштабна пожежа у Костополі: горіли два будинки та два гаража

Пожежа трапилась сьогодні, 22 жовтня, після 2 ночі у Костополі на вулиці вул.Котляревського, 22 та 24.

 По прибуттю рятувальних підрозділів два гаража були повністю охоплені полум’ям, яке швидко перекинулось на поруч розташовані житлові будинки. Складність пожежі полягала в тому, що житлові будинки та автогаражі знаходились у притул один біля одного, що свідчило про грубе порушення протипожежних розривів між будівлями. Також ускладнювало гасіння пожежі велике пожежне навантаження, два житлових будинки були обшиті горючими матеріалами, а саме: сайдингом та пінопластом.

Також ускладнювало гасіння пожежі відсутність пожежних вододжерел. Рятувальникам довелося заправлятися водою майже за 1,5 км. від місця пожежі. 

Пожежу вдалося локалізувати о 6:00, а о 10:45 повністю ліквідувати. З одного з автогаража рятувальники винесли два кисневих та чотири газових балона. Також будо не допущено перекидання вогню на два поруч розташованих житлових будинки. Внаслідок пожежі жертв та постраждалих не має. Внаслідок пожежі вогнем знищено: новобудова житлового будинку, житловий будинок, два автогаража та автомобіль Volkswagen Golf.

До гасіння пожежі було залучено три одиниці спецтехніки ДСНС та 17 чоловік особового складу.

Наразі причини виникнення пожежі та завдані нею матеріальні збитки встановлюються.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
7м/с