Матері трьох дітей з Дубенщини виставили рахунок за життя – 100 тисяч | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-01-2020  12:52
Матері трьох дітей з Дубенщини виставили рахунок за життя – 100 тисяч
Джерело: Рівне Вечірнє

Жителька села Повча Дубенського району Наталя Богута вже кілька років бореться за своє життя. У неї виявили рак шийки матки, причому пухлину не бралися оперувати. Проте тепер жінці дають шанс на одужання вартістю 100 тисяч гривень.

 Про збір повідомляє рівнянка Валентина Ілліна:

Через халатність лікарів спочатку Дубенської лікарні, а згодом і Рівненської обласної, котрі прооперували жінку та не встановили основної причини хвороби, пані Наталя впродовж трьох місяців стікала кров‘ю, аж поки у червні минулого року не виявили у неї рак четвертої стадії. Ні у Рівному , ні у Луцьку пухлину, яка істотно виросла від часу березневої операції, ніхто не брався лікувати, провели лише опромінення. І хто зна, чи дожила б пані Наталя до цих днів, якби одна медсестричка не порадила їхати у Київ і шукати там рятунку.

У червні 2019 року Наталя Богута у столичному онкоцентрі пройшла шість дороговартісних хіміотерапій, тоді і там її оперувати ніхто не брався. Однак у січні 2020 року жінка поїхала на чергове обстеження і після огляду та лікарського консиліуму їй сказали, що операція з видалення пухлини шийки матки буде, призначили операцію на 31 січня і виставили рахунок у 100 тисяч грн (сюди входять і ліки до та після операції).

Наталя Богута звернулась до мене у дуже тривожному стані , бо шанс на життя у 44 річної жінки, матері трьох дітей з‘явився, а грошей нема. Я прошу вас усіх уклінно, відгукніться ! Хто скільки може 20, 30 грн – кожна гривня важлива! Наталя Богута до хвороби лише працювала, зараз у неї дуже хворобливий стан. Чоловік інвалід другої групи. Разом вони виховали троє дітей, менша дочка ще студентка, а двоє синів поїхали у Польщу на заробітки, щоб допомагати мамі лікуватись. Та грошей на операцію досі не зібрали.

Для тих, хто не байдужий до чужої біди:

картка Приват Банк

5168755449261755

Богута Наталя В‘ячеславівна


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с