Мав вроджені захворювання: деталі смерті юнака з COVID-19 на Рівненщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-10-2020  17:32
Мав вроджені захворювання: деталі смерті юнака з COVID-19 на Рівненщині

Ще 296 хворих на коронавірусну інфекцію додало на Рівненщині за минулу добу. Так каретою екстреної меддопомоги у супроводі спеціалізованої бригади був доставлений з Володимирецького району до Рівного 17-річний юнак.

У пацієнта був підтверджений COVID-19. Хворий прибув до обласної дитячої лікарні за направленням сімейного лікаря у важкому стані з низькою сатурацією киснем.

Окрім того, у нього були вроджені захворювання, що негативно вплинули на протікання хвороби.

– Лікарі провели всі необхідні заходи, у тому числі реанімаційні, що були направлені на відновлення серцево – легеневої діяльності. Окрім того, юнак отримав лікування від COVID-19 відповідно до протоколів. Однак життя дитини врятувати не вдалося. Ми проведемо клініко – експертну оцінку і дамо конкретнішу відповідь, –  зазначив начальник ОУОЗ Олег Вівсянник.

Наразі треба пам’ятати, що вірус є висококонтагіозним. Восени, коли імунітет частини населення послаблений, треба бути особливо обережними.

– Наголошую, необхідно дотримуватися усіх заходів у протиепідемічний період. А це – використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися соціальної дистанції, мити руки, –  вкотре нагадує Олег Вівсянник.

Джерело: Чарівне


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
6м/с