Майже 50 тисяч споживачів на Рівненщині залишилися без електроенергії через навмисне пошкодження електрообладнання | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-02-2018  15:56
Майже 50 тисяч споживачів на Рівненщині залишилися без електроенергії через навмисне пошкодження електрообладнання

8 лютого о 17.10 сталося аварійне вимкнення повітряної лінії електропередач 110 КВ «Сарни – Клесів», внаслідок чого без електропостачання залишилося 32 тисячі споживачів Сарненського району та понад 18,5 тисяч – Рокитнівського, включно з об’єктами соціальної сфери, котельні, адміністративні приміщення тощо. Споживачів перезаживили від мереж Житомирської області та Дубровицького району і через 35 хвилин їм було відновлене електропостачання. За кілька годин працівники «Рівнеобленерго» виявили на одній з опор високовольтної лінії пошкоджені скляні ізолятори – найімовірніше внаслідок пострілів з вогнепальної зброї. Саме це пошкодження призвело до короткого замикання та аварійного вимкнення. Про подію повідомлено ГУ НП в Сарненському районі.

Більше 200 споживачів залишилися без електропостачання у Дубенському районі. Йдеться про села Острів, Княгинин, Молодіжне. Тут невідомі злили понад 800 кг трансформаторної оливи з чотирьох трансформаторів на ТП району. Один з них вийшов з ладу.

Повідомлення про знеструмлення почали надходити сьогодні вранці. Про крадіжки було одразу ж сповіщено поліцію.

Між тим, лише від початку року на Рівненщині сталося понад десяток подібних крадіжок. А у 2017 було злито майже 5 тон оливи з 29 трансформаторів. Загалом минулоріч було пошкоджено 54 об’єкти та здійснено стільки ж крадіжок електрообладнання, чим завдано збитків підприємству на суму понад мільйон гривень.

Якщо Ви володієте інформацією про злочинців – прохання не покривати їх і повідомляти про обставини злочинівза номером Нацполіції 102 або за номерами кол-центру ПрАТ «Рівнеобленерго» (0362) 694-298 або 694-279 (телефони цілодобові). Анонімність гарантуємо!

Якщо надана Вами інформація дозволить затримати зловмисників, «Рівнеобленерго» також ґарантує винагороду – 15 тисяч гривень.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
6м/с