Майже півсотні навчальних закладів області матимуть нові шкільні автобуси | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-03-2018  15:03
Майже півсотні навчальних закладів області матимуть нові шкільні автобуси

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики, яке проходить під головуванням Алли Черній. Зокрема, депутати-члени комісії розглянули низку важливих для області програм, які будуть винесені на розгляд сесії обласної ради 16 березня. У тому числі, підтримали Обласну програму забезпечення закладів загальної середньої освіти шкільними автобусами у 2018 році.

“Програма передбачає придбання шкільних автобусів для 48 навчальних закладів області. Це зумовлено, в першу чергу, застарілістю частини транспорту, яким здійснювався підвіз учнів на навчання та оптимізацією закладів освіти. Більше десяти автобусів не повернулось із зони антитерористичної операції,” – розповів заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олег Пекарський.

Придбання шкільних автобусів здійснюватиметься на засадах співфінансування не менше 30 відсотків за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Загалом для організації стовідсоткового забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників у сільській місцевості з урахуванням можливої оптимізації мережі закладів дошкільної та загальної середньої освіти області необхідно 92 шкільні автобуси.

Питання Про Обласну програму забезпечення закладів загальної середньої освіти шкільними автобусами у 2018 році депутати обласної ради розглянуть на черговому засіданні сесії.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
8C°
3м/с