Медики Вараша, які сидять без зарплат, готуються перекривати міжнародну трасу | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-08-2020  17:08
Медики Вараша, які сидять без зарплат, готуються перекривати міжнародну трасу
Джерело: Радіо Трек
Про це повідомили на сесії обласної ради
фото ілюстративне

Без зарплати залишилися лікарі спеціалізованої медико-санітарної частини №3 у Вараші. Медики обурені й для того, щоб їх почули, готуються перекривати міжнародну трасу Київ-Варшава.  

Нині склалася така ситуація, що лікарі не винні, а кошти з обласного бюджету на зарплати не виділяють, – під час сесії обласної ради зауважив депутат Борис Бірук.

на фото – Борис Бірук

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зауважив, що раніше лікарня у Вараші була державною і фінансувалася через МОЗ, втім, у 2015 році Вараська міськрада ухвалила рішення прийняти медзаклад у комунальну власність. Тоді медзаклад уклав би угоду з Національно службою здоров’я України та фінансувалася б відповідно до медичної реформи.

на фото – Сергій Подолін

Однак передача у комунальну власність затягнулася на 3 роки. Тож у травні цьогоріч за ініціативи керівництва Рівненської ОДА вже отримали рішення  постанови Кабміну про передачу закладу у комунальну власність Вараша.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль разом із мером Вараша перебує у Кабміні. Нині важливо, аби медзаклад максимально швидко перейшов у комунальну власність. І в жовтні лікарня вже може перейти на фінансування НСЗУ.

Крім того, у  вівторок керівництво області зустрінеться із головним лікарем та міським головою. Там є шляхи розв’язання проблеми, – розповів Сергій Подолін. 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
3м/с