22°

«Медитувати на жіночий статевий орган»: обрали найгірший опис сексуальної сцени у сучукрліті

Джерело: Платформа

Премію «Золотий хрін-2019» за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури отримав Василь Слапчук «за німфоманку з вагіною на замку» з книги «Роман & Роман». Нагороду вручали втретє.

«Роман & Роман» Василя Слапчука вийшов минулого року у видавництві «Рідна мова» у серії «Великий роман». В анотації до книжки на сайті видавництва зазначається, що «Роман & Роман» це «найкращий вибір для людини, залюбленої у Слово», а також «зразок елітарного мистецтва, роман-цитатник, що зібрав під своєю обкладинкою найвизначніші здобутки філософів і письменників світового рівня».

Далі читайте на власний страх та ризик.

«Споглядання її піхви стало для мене вже чимось невимушено-вимушеним, буденно-обов’язковим, експериментально-традиційним…

Вона зуміла втулити свою пілотку в ряд звичних для мого середовища (обстановки кімнати) речей: пейзаж за вікном, вазончик на підвіконні, пляма на шпалерах, книжкові полиці, монітор комп’ютера, Мірина піхва… Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку.

Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети. Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли в тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо.

“Ні, — кажу подумки, — народ так довго не витримає”».

Відзнака «Золотий хрін» є аналогом британської премії Bad Sex in Fiction Award і присуджується за найгірший (недоречний, брутальний, позбавлений смаку) опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури за поточний рік. Цьогоріч у журі були журналістка Таня Микитенко, літературний критик Юрий Володарский, письменниця Анна Малігон та літературна критикиня Тетяна Трофименко.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp