Мешканець Рівненщини вночі крадькома пробирався через українсько-польський кордон | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
11-10-2018  9:58
Мешканець Рівненщини вночі крадькома пробирався через українсько-польський кордон

Співробітники відділу прикордонної служби «Шегині» затримали чоловіка, який поза пунктом пропуску спробував незаконно перейти кордон з Польщею.

Інформацію про ймовірного порушника прикордонникам передали місцеві жителі села Шегині, вже скоро група реагування наздогнала розшукуваного.

Ним виявився наш співвітчизник, 1992 року народження, мешканець Рівненської області.

Чоловік підтвердив, що на меті мав працевлаштуватися в країнах Західної Європи, для чого, через відсутність належних документів, вирішив у незаконний спосіб перетнути державний кордон. Чоловіка затримано в адміністративному порядку, рішення по справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України прийматиме суд.
Нагадаємо, що на державному кордоні триває спільна спеціальна прикордонна операція «Кордон-2018». З початку операції співробітники Мостиського прикордонного загону на «зеленій» ділянці кордону затримали 115 осіб, які мали наміри його перетнути у незаконний спосіб.

Прес-служба Мостиського прикордонного загону

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-3C°
6м/с