21°

Міська влада просить водіїв перестати паркувати свої автомобілі біля сміттєвих баків у дворах

 Нагадаємо, у суботу сміттєвоз  протаранив легковий автомобіль у дворі на вулиці Пушкіна. Наступне звернення було надіслано для опублікування у ЗМІ:

Шановні громадяни міста Рівного!  Не рідкі випадки, коли водії у хаотичному порядку паркують автомобілі поруч житлових багатоповерхівок в такому місці, де він створює не тільки незручності пішоходам, а спеціальному автотранспорту комунальних служб нашого міста та спецавтомобілям оперативних служб, наприклад: поруч сміттєвих контейнерів, при виході з під’їзду, на тротуарах, скверах, бульварах, входах у медичні заклади  тощо). Це спричиняє колосальні незручності та небезпеку у пересуванні літніх людей, дітей, батьків з маленькими дітьми, хворих, які прямують до чи з лікарні.

Крім того, водіям спеціального великогабаритного транспорту для виконання службових обов’язків не завжди вдається під’їхати до потрібного місця, хаотичне розташування авто прямо на дорозі звужує проїзну частину, що в свою чергу, призводить до утворення заторових явищ. Доводиться максимально маневрувати, а не рідко і чекати водія припаркованого автомобіля.

Шановні жителі міста! Потрібно розуміти, що тільки власними зусиллями ми можемо навести в місті лад.