Міський голова Рівного нагородив студентів з особливими потребами за значні спортивні досягнення | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-04-2018  15:20
Міський голова Рівного нагородив студентів з особливими потребами за значні спортивні досягнення

23 квітня міський голова Рівного в актовій залі Рівненського державного гуманітарного університету,  напередодні Міжнародного дня боротьби за права людей з особливими потребами, нагородив студентів рівненських вищих навчальних закладів та коледжів грамотами, подяками та цінними подарунками за значні спортивні досягнення у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

«Ніхто не повинен почувати себе забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами. Пам’ятаймо про те, що серед нас є ті, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння і завзятість, щоб вистояти і жити гідно. Дякую всім, хто опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні. Щиро дякую нашим найвідважнішим громадянам за терпіння, розуміння і вміння приймати все зі спокійним і чистим серцем. Бажаю вам міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру а всім нам — побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи» – зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Крім того, усі присутні змогли переглянути концерту програму, яку організували студенти. Інформують у Рівненській міській раді.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
2м/с