9°

Міський голова замовив у студентів МЕГУ опитування мешканців Рівного щодо новорічної ялинки

Активісти громадської ініціативи “Сад історій в Рівному” отримали відповідь на петицію від міської влади щодо того, аби на майдані Незалежності перестали встановлювати зрубану ялинку. У петиції було запропоновано у якості головного новорічного дерева використовувати існуючі ялинки в центрі міста або посадити окремо нове.

На що міський голова Рівного відповів, що  на даний час студентами Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С.Дем’янчука проводиться опитування мешканців міста Рівного щодо використання штучної Центральної міської ялинки для прикрашання на Новорічні та Різдвяні свята. За результатами проведеного опитування буде прийнято рішення використовувати ту ялинку, яку підтримає більша частина мешканців міста.

Активісти прокоментували таку відповідь: “В нашій петиції про штучну ялинку не йшлося, тому отримана відповідь для нас виглядає дивною. Так як деталей щодо опитування не вказали, ми надіслали ще інформаційний запит. Цікаво ж, коли студенти розпочали опитування мешканців міста Рівного щодо використання штучної Центральної міської ялинки? Яка тривалість опитування та планована кількість респондентів? Хто відповідальний за проведення опитування з боку міської влади та університету? Скільки коштує дане опитування та хто оплачує? Хто складав та погоджував питання в опитуванні? Та чи включено до опитування варіант висадити ялинку для використання у якості новорічної?”


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp