33°

Місцеві нардепи відзначили рівненських чемпіонів

13 жовтня команда рівненських школярів взяла участь у змаганнях World Cool Games серед школярів. Школярі з Рівного вибороли на турнірі перше місце. У напруженому фіналі наші земляки взяли верх над командою з Китаю.

Допомагли з підготовкою та зборами рівненській команді народні обранці від Рівненщини – Олександр Салійчук та Роман Іванісов.

Олександр Салійчук

Рівненські школярі показали не тільки Україні, а і для учасників з інших країн  рівень підготовки та розвитку команди. Дуже важливо, щоб наші чемпіони долучали до занять своїх друзів та ровесників до нових перемог. Надзвичайно радий, що вдалося долучитися до цього. Як громадянин України я радий за наших перможців. Я сам батько трьох дітей і вже в мене є бажання, щоб і вони брали участь у подібних змаганнях, – зазначив Олександр Салійчук.

Важливість такої перемоги підкреслив і народний депутат від 153 округу Роман Іванісов.

 

Роман Іванісов

Для мене це дуже потужна новина, адже ви перемогли команди з інших країн і довели, що Україна є найпотужнішою. Сьогодні ви всі показали нашій країні, що ми можемо це зробити. Ми будемо і надалі сприяти вашому розвитку, будемо вас підтримувати, будемо поруч з вами, – звернувся до рівненських чемпіонів Роман Іванісов. 

На завершення зустрічі народні обранці вручили чемпіонам подарункові сертифікати на придбання спортивного інвентарю, аби ті завойовули нові перемоги в майбутньому та гідно представляли Рівненщину не тільки на вітчизняній арені, а і на міжнародній.

 

World Cool Games – це змагання, побудоване на серії естафет. Минулого року команда Рівненського навчально-виховного комплексу “Колегіум” представляла Україну в Греції. Цього року рівняни виборюють перемогу на рідній землі.

Олександра Дишкант

Ми розраховували на перемогу, готувалися більше місяця, декілька разів на тиждень. Емоції просто зашкалюють, надзвичайно рада перемогою, – розповідає одна з учасниць рівненської команди Олександра Дишкант.

Готував майбутніх чемпіонів вчитель фізичної культури Олег Левенець.

Олександр Левенець

Ми проводили відбір в команду, було багато бажаючих потрапити в основний склад. Я радий результатом, будемо налаштовуватися на перемогу і наступного року, – заначив тренер рівненської команди.

Повний склад рівненської команди такий: Дишкант Олександра, Дмитрук Євгеній, Цегельник Тетяна, Никитюк Станіслав, Дячук Софія, Солодчук Анатолій, Карачун Вікторія, Дзюра Роман. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp