Між містами Рівне і Київ планують запустити швидкісний потяг "Інтерсіті" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-10-2020  17:48
Між містами Рівне і Київ планують запустити швидкісний потяг “Інтерсіті”

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук звернувся листом до Міністра інфраструктури Владислава Криклія та до Голови правління АТ “Укрзалізниця” Володимира Жмака.

Він просив вирішити проблему недостатнього залізничного сполучення між Рівним та столицею України.

Наразі, щоб дістатися до Києва, рівняни змушені користуватися переважно автомобільним транспортом, який не може забезпечити достатньої мобільності.

“На сьогодні між Києвом і Рівним курсує поїзд 097/098 Київ – Ковель, час у дорозі якого – майже 6 з половиною годин. На думку мешканців області, існує нагальна потреба у запуску швидкісного денного поїзду типу “Інтерсіті”.

У столиці працює чимало мешканців Рівненщини, чимало студентів з області вчиться у столичних вищих навчальних закладах. Наразі у Рівненській області робить зупинку лише один швидкісний поїзд “Інтерсіті” – 743/744 Дарниця – Львів.

Причому ця зупинка здійснюється у місті Дубно, яке розташоване більше ніж за 40 кілометрів від обласного центру.

У проекті Державного бюджету на 2021 рік вперше закладено державне фінансування залізничної інфраструктури. Відтак Олександр Данильчук просить вжити вичерпних заходів щодо відкриття маршруту швидкісного поїзда типу “Інтерсіті” між Києвом і Рівним.

Джерело: РН


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
1м/с